Menu

Vanaf 1 januari 2019 ontvangen ANBOS leden maandelijks De Beauty Professional

maandag 17 december 2018

Als onderdeel van het ledenvoordeel krijgen onze leden maandelijks een vakblad toegestuurd. Afgelopen jaar was dit het vakblad Esthé*. In het nieuwe jaar wordt dit De Beauty Professional.

Vanaf 1 januari 2019 ontvangen ANBOS leden maandelijks De Beauty Professional

De Beauty Professional is een magazine voor professionals in de schoonheidsbranche. In de maandelijkse edities staan interessante artikelen over de nieuwste schoonheidsbehandelingen, producten, massages, trends, voeding en visagie. Een abonnement kost normaal €79,50. ANBOS leden ontvangen dit vakblad gratis.

In de keuze mbt het inzetten van de financiële middelen heeft het bestuur input gekregen van onze leden tijdens denktank-sessies en de recente kennis-enquête onder ANBOS nieuwsbriefabonnees. Bedankt voor jullie input allemaal. 

Terug naar nieuwsoverzicht
Ja, ik accepteer cookies.

Deze website gebruikt cookies onder andere om u een optimale gebruikerservaring te bieden.