Menu

Onderweg naar het ANBOS van de toekomst

woensdag 20 december 2023

Bij ANBOS blikken we graag vooruit. Daarom zijn we gestart met het traject ‘ANBOS van de toekomst’.

Onderweg naar het ANBOS van de toekomst

In dit traject ontwikkelen we – samen met onze leden - een visie op het jaar 2027. Hierin kijken we vooruit naar wat er op ons af zal komen en waar nieuwe mogelijkheden en kansen liggen. Tijdens workshops op de afgelopen ledenvergadering, persoonlijke gesprekken en via een ledenonderzoek hebben we veel waardevolle inzichten ontvangen. In dit artikel lees je meer over het visietraject, de opgehaalde inzichten en de vervolgstappen die we gaan nemen.

In het jaar 2022 vonden de eerste stappen plaats voor het traject ‘ANBOS van de Toekomst’. Met dit traject komen we tot een visie op onze rol als brancheorganisatie in het jaar 2027. Deze visie omvat onze positie en imago, de meerwaarde voor leden, de voorwaarden die we stellen voor onze branche en de wijze waarop we onze organisatie daarvoor moeten inrichten. Deze visie stellen we vanzelfsprekend niet alleen op, maar juist samen met jullie: onze leden.

Uit het ledenonderzoek zijn belangrijke punten naar voren gekomen waar wij als ANBOS verder mee aan de slag gaan.
Bekijk hier de resultaten en conclusies.

Terug naar nieuwsoverzicht
Chat on WhatsApp
Ja, ik accepteer cookies.

Deze website gebruikt cookies onder andere om u een optimale gebruikerservaring te bieden.